Wedstrijdkalender 2017-2018

Dit is de wedstrijdkalender voor seizoen 2017-2018. Alle data en tijden die worden genoemd kunnen nog veranderen. Houd daarom deze pagina in de gaten en controleer ook het aanvangstijdstip op de aanschrijving van de wedstrijd.

Bij afzeggen op de dag zelf moet de ploegleider gebeld worden. De telefoonnummers staan in de lijst onder de tabel.

Wedstrijd Zwembad Plaats Inzwemmen Aanvang Ploegleider
September
24-sep JIO 1 Kerkpolderbad Delft 13:15 13:45 Diana
24-sep NK Estafette PvdH-zwemstadion Eindhoven 14:00 15:00 Victor
Oktober
1-okt VeCo 1 Kerkpolderbad Delft 13:15 13:45 Alle
8-okt Minioren/Swimkick 1 Kerkpolderbad Delft 13:15 13:45 Diana
15-okt Jun/Jeu/Sen 1 De Zijl Leiden 12:30 13:00 Victor
29-okt Niveau 1 Hofbad  Den Haag 13:30 14:00  Diana
November
5-nov Jun/Jeu/Sen 2 Sterrenbad Wassenaar 15:30 16:00  Victor
11-12 nov Regio kb dag 1 en 2 Hofbad Den Haag Ochtend: 08:45
Middag: 12:45
Ochtend: 09:30
Middag: 13:30
 Victor
18-19 nov Regio kb dag 3 en 4 Sportboulevard Dordrecht Ochtend: 08:45
Middag: 12:45
Ochtend: 09:30
Middag: 13:30
 Victor
19-nov JIO 2  Maesemunde  ‘s Gravenzande  Diana
26-nov Regio Minioren Clubmeet Hofbad Den Haag  13:30  14:00  Diana
December
3-dec Niveau 2 Hofbad Den Haag  Diana
14-17 dec NJJK kb
21-23 dec ONK kb Sportcomplex Koning W.A. Hoofddorp
Januari
14-jan VECO 2 De Rozenburcht Rozenburg 12:00 13:00 Alle
18-21 januari ONMK kb Sportcentrum Vliegende Vaart Terneuzen
21-jan Jun-Jeugd 3 De Windas Bergschenhoek  Victor
28-jan SwimKick-Min2 De Schilp Rijswijk  14:15  14:45  Diana
Februari
4-feb VECO 3 De Rozenburcht Rozenburg 12:00 13:00  Alle
18-feb Niveau 3 Hofbad Den Haag  13:30  14:00
Maart
4-mrt JIO 3  De Fluit  Leidschendam  15:15  15:45  Diana
11-mrt SwimKick-Min3  Maesemunde ‘s-Gravenzande  Diana
18-mrt VECO 4 Sterrenbad Wassenaar 15:30 16:00  Alle
25-mrt Jun-Jeugd 4 Kerkpolderbad Delft  Victor
April
6-8 apr Swim Cup  PvdH-zwemstadion
14-apr NJJK 800m/1500m
15-apr Niveau 4 Hofbad Den Haag  13:30  14:00
Mei
3-6 mei ONMK lb Hofbad Den Haag  Victor
13-mei Niveau 5 Hofbad Den Haag  13:30  14:00
12-13 mei Challenger
26-27 mei Regio lb dag 1 en 2 Hofbad Den Haag Ochtend: 08:45
Middag: 12:45
Ochtend: 09:30
Middag: 13:30
 Victor
28-mei JIO 4  Waterthor  Den Haag  14:30  Diana
Juni
2-3 jun Regio lb dag 3 en 4 Sportboulevard Dordrecht Ochtend: 08:45
Middag: 12:45
Ochtend: 09:30
Middag: 13:30
 Victor
9-10 jun Regio Miniorenfinales nnb  Diana
14-17 jun NJJK lb
21-24 jun ONK lb

Lijst met mobiele nummers van de ploegleiders

Victor den Heijer 06-19037251
Diana de Krom 06-46087577
Christianne Wilmink 06-83903034
Erik Simons 06-42489600
Richard Rozema 06-25330626
Ralph Westenberg 06-54241495