Met de start van het nieuwe seizoen organiseren we weer een inkoopactie voor d’ELFT caps en een pasdag voor d’ELFT kleding
Bestel je caps vóór zondag 14 september
Het is (naast de teamcaps die door de aanvoerders worden beheerd) altijd handig om wat eigen caps te hebben voor een training of een toernooi. Een bestelling voor eigen caps plaatsen kan via deze link www.d-elft.nl/caps. De prijs per cap bedraagt € 25,- Let op: bestellen kan t\m zondag 14 september.

Hou er rekening mee dat caps vanwege het feit dat ze direct bij de leverancier besteld worden normaal gesproken enkel via inkoopacties te bestellen zijn.
Kom naar de d’ELFT kleding pasdagen op 8 en 12 september in het Clubhuis
Omdat er aan het begin van het seizoen altijd veel vraag is naar kleding, organiseren we in samenwerking met zwemspullenwinkel.nl 2 pasdagen op maandag 8 september en vrijdag 12 september van 19:00 – 20:30 in het Clubhuis.
Kleding kan sowieso het hele jaar door besteld worden in onze d’ELFT shop bij onze eigen Tom den Hollander van zwemspullenwinkel.nl
Zwembroeken en badpakken
d’ELFT zwemkleding is het hele jaar door te bestellen via https://www.mtb-sport.net/nl/verenigingen-kleding/d-elft.html
Met het invullen van het formulier ga je een verplichting aan om het aantal opgegeven caps te bestellen. Mocht je nog verdere vragen hebben, neem dan contact op met de Sponsorcommissie via sponsor@d-elft.nl.