Waterpolojeugdteam d’ELFT CJ kampioen!

Afgelopen zaterdagmiddag speelde onze Jeugd-CJ hun kampioenswedstrijd in eigen bad. Met 9-3 werd er gewonnen van NieMo-Van Vliet onder luid gejuich van een volle tribune. Daarna was het feestvieren geblazen met bubbels en taart. Gefeliciteerd team & coaches!

Volgende week zaterdag (21 april) vindt de seizoenafsluiting plaats voor de waterpoloërs van d’ELFT. Dan besteden we aandacht aan de hoogtepunten van dit wedstrijdseizoen, zoals de kampioenschappen. Gedurende de middag en avond kan er ook genoten worden van de állerlaatste wedstrijden en vinden de huldigingen plaats voor zowel de jeugd- als de seniorenteams & uiteraard al onze vrijwilligers! Daarna geven we de discobal een slinger en kunnen de voetjes van de vloer. Het hele programma is in te zien op de d’ELFT-site. Tot dan!


Meer foto’s van de kampioenen (waaronder de CJ- en DG-jeugd) worden binnenkort toegevoegd aan het digitale foto-archief van d’ELFT.