Hallo nieuwe bestuursleden!

Nog niet zo lang geleden was het bijzonder moeilijk om bestuursleden te vinden. Als bestuur prijzen we ons dan ook gelukkig dat we de functies 1 op 1 hebben kunnen vervangen. Maar dat niet alleen…  Met dit bericht willen we delen dat Maayke en Guus ons bestuur komen versterken. Beide lopen ze al een hele tijd mee in onze vereniging en besturen hebben ze met de paplepel ingegoten gekregen van ouders die hen voorgegaan zijn. Graag delen we een korte introductie.

Maayke van der Laan – Voorzitter Commissie Opleidingen

Officieel pas per de ALV in 2024, en officieus al per deze maand, neemt Maayke het stokje over van haar moeder Nynke. Nynke heeft bij haar aanstelling in november 2022 al aangegeven de coördinatie van de commissies Leszwemmen en Sterrenplan tijdelijk waar te nemen totdat Maayke afgestudeerd was. Inmiddels hebben we Maayke mogen feliciteren met de afronding van haar studie en nu is het moment daar. Dit betekent dat de komende periode de informatie en verantwoordelijkheden zullen worden overgedragen van Nynke op Maayke. Een bijzondere en warme overdracht, gewoon thuis op de bank.

“Ik vind het jammer dat Nynke gaat maar kijk met veel plezier en gezelligheid terug op wederom een periode waarin we samen in het bestuur hebben gezeten. Nynke, dank voor al je inzet en Maayke ik kijk uit naar onze samenwerking” – Ron Bakhuis

Guus Grit – Algemeen bestuurslid

In het verleden hebben wij eerder algemene bestuursleden gehad maar door verloop is deze functie al langer niet eerder opgevuld. Dat wil zeggen: Totdat Guus zichzelf aanbood om het bestuur te ondersteunen. Guus heeft in het verleden al enkele bestuursfuncties gehad en nu hij in zijn sport een stapje terug doet heeft hij aangegeven juist op een ander vlak nog wat toe te willen voegen. We hebben hiervoor de portefeuille Veiligheid en Vrijwilligers- & Evenementencoördinatie aan hem gekoppeld. Guus zal per de volgende ALV officieel verkiesbaar zijn.

“Ik ken Guus al een hele tijd, vanuit meerdere verenigingsfuncties, en weet wat hij brengt in daadkracht en kwaliteit. Een echte aanwinst voor het bestuur. – Ron Bakhuis

Als bestuur zijn we erg blij met deze versterking en zien we er naar uit de vereniging verder te laten groeien en bloeien. Mocht je zelf nog geïnteresseerd zijn om de vereniging op een hoger plan te krijgen zijn we altijd op zoek naar leden die onze commissies komen versterken. Je bent al van waarde als je 1 of 2 uurtjes per week mee zou willen helpen. Meld je dan aan bij Guus (Bewust Overdraagbaar Bestuurslid) via bob@d-elft.nl